rodina.png, 259kB

Sestavení jídelníčku na míru

Objednat konzultaci
  • Jsme v celé České republice
  • První konzultace zdarma

Složitost sestavování jídelníčku na míru

Sestavení jídelníčku na míru je jeden z nejdůležitějších aspektů při sestavování jídelníčku, žádný správný a kvalitní jídelníček není univerzální, každá osoba má trošku jiný způsob života a proto se opravdu nedá spoléhat na jídelníček kamaráda, který má stejnou hmotnost výšku a koníčky. Vliv stravy na osobu je i o psychické aktivitě a jedinečnosti osoby, na konkrétní vlivy jednotlivých změn, každý přijde až postupným zkoumáním změn.

Jídelníček na míru pouze od specialisty

Sestavení jídelníčku na míru

Pokud chcete sestavit jídelníček na míru, musíte si dobře promluvit s výživovým poradcem, který své činnosti opravdu dobře rozumí a zvažuje v navrhovaném jídelníčku všechny aspekty. Právě takovíto specialisté spolupracují s námi, prostřednictvím objednávkového formuláře si můžete vybrat, místo,kde navštívíte svého výživového specialistu. Tento konkrétní specialista vám sestaví jídelníček přesně dle vašich potřeb, fyzického i psychického vypětí.

Jedná se o poměrně obsáhlou diskuzi, při níž musí specialista zmapovat všechny části vašeho běžného dne i týdne. Od toho se jídelníček na míru odvíjí, určitě si jej nezkoušejte sestavovat sami, můžete tím nadělat víc škody než užitku, pokud jídelníček energeticky podceníte, budete slabí a unavení, pokud ho uděláte naopak extremně energeticky vydatný, je dost možné, že vám nebude úplně dobře. Ano, sebe a svůj život a své návyky sice znáte dobře, ale nevíte který aspekt jak promítnout do svého jídelníčku, proto nechte sestavení jídelníčku na míru na profesionálech, kteří už vědí, co souvisí s čím.

Co o nás říkají naši klienti

David Krejčí
David Krejčí, Brno

Jsem člověk, který hodně sportuje, z tohoto důvodu musím udržovat kvalitní životosprávu. Zpočátku jsem se pokoušel udržovat v nejlepší kondici sám, ale později jsem přišel na to, že jsem jednou v pohodě a jindy zmožený po téměř stejné činnosti. Díky radám specialisty je mi nyní dobře téměř každý den.

Přidejte se také ke spokojeným klientům

Objednat konzultaci

Mohli jste nás vidět

Slyšeli jste o nás

Menu

Výhody konzultace

  • Sestavení jídelníčku na míru zdarma
  • Zhodnocení vašeho životního stylu
  • Kvalitní jídelníček určený přímo pro vás
  • Diskrétni jednáni
Objednat konzultaci

Problémy s nesprávně sestaveným jídelníčkem na míru

Kvalitní sestavení jídelníčku

Pokud je váš jídelníček sestaven neodborně, změňte svého poradce, případně dietologa, doporučujeme využít našich partnerských poradců, jsou špičkou ve svých oborech. Jak poznáte špatně sestavený jídelníček na míru, jsme si už říkali, je to jednoduché. Pokud je jídelníček sestaven špatně, nebudete se během dne cítit dobře, případně nebude vůbec schopni klasicky fungovat, ale to jsou až ty horší varianty, poměrně špatně sestavený jídelníček se projeví nejspíše, pouze neúplnou výkonnosti, takže pokud jste se jindy cítili lépe, zkuste změnit svůj jídelníček a uvidíte, jestli právě on byl příčinou špatně fungujícího těla.

Jak vám pomůžeme?

  • Budete mít více energie
  • Lepší výkonnost v průběhu dne
  • Lepší nakládání s živinami
  • Budete jíst přesně tak, jako potřebujete
Objednat konzultaci